XXVIII Niedziela zwykła
13 paździenika  2019 r.
  1. W dniu dzisiejszym przypada Dzień Papieski, a przy tej okazji kwesta na fundusz stypendialny młodzieży z Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, którą gościliśmy w naszej parafii w lipcu. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 będą zbierały do puszek pieniądze dla stypendystów. Dodatkowo po Mszy o 10.30 i 12.00 dzieci będą sprzedawały domowe ciastka - anioły i przedstawią przed kościołem krótki występ zumby chrześcijańskiej. Pieniądze ze sprzedaży ciastek zostaną przekazane na stypendia dla młodzieży.
  2. Trwa w naszym Sanktuarium modlitwa różańcowa, jak to zwykle czynimy w październiku. Zapraszamy do modlitwy codziennie o godz. 17.15, a sobotę po Mszy św. porannej.
  3. Od 5 listopada rozpoczniemy 5. edycję przygotowań do zawierzenia się Jezusowi przez Maryję według św. Ludwika Grignion de Montfort. Informacje szczegółowe są zamieszczone na afiszu.
  4. We wtorek o godz. 18.00 zapraszamy rodziców dzieci klas III na Mszę św. i spotkanie dot. przygotowania do I Komunii św.
  5. Także we wtorek spotkanie koordynatorów Adoracji Wieczystej o godz. 19.00.
  6. Jutro przypada Dzień Edukacji Narodowej. Polecajmy modlitwom grono nauczycieli, w tym szczególnie katechetów.
  7. W czwartek o godz. 18.00 do naszego Sanktuarium będą pielgrzymowali klerycy i przełożeni Wyższego Seminarium Duchownego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji powołań.
  8. W piątek w ramach nabożeństwa różańcowego pomodlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
  9. W sobotę organizowana jest piesza pielgrzymka z Kamiennej Góry do Krzeszowa. Zapisy u ks. Andrzeja.
  10. Zachęcamy do czytania prasy i publikacji katolickich.