XI Niedziela w ciągu roku
 17- 24 czerwca 2018 r.

• W sobotę (30.06) odbędzie się pielgrzymka do Krzeszowa. Zapisy w zakrystii lub punkcie odbioru prasy. Koszt 27 zł.
  • 25 czerwca w naszej parafii będą zmiany personalne. Będzie dodatkowy wikariusz ks. Paweł Adres, który przyjdzie do nas z parafii MB Różańcowej z Kamiennej Góry.
  • Od 27 czerwca, w naszej parafii, odbędą się półkolonie przy pomocy wolontariuszek z Warszawy. Jeszcze można zgłaszać chętne dzieci do s. Anieli.
  • W przyszłą niedzielę szczególnie pamiętamy w modlitwie o godz. 8.00 o naszym organiście Piotrze, o godz. 10.30 pomodlimy się w intencji ks. Antoniego, ks. Tomasza oraz s. Anielę o okazji imienin. Także w tym dniu, o godz. 12.00, w naszym kościele będzie przeżywał swój złoty jubileusz kapłaństwa ks. kanonik Ryszard Hajduk, który pochodzi z naszej parafii, a obecnie przebywa w Domu Księży Emerytów.
  •  Z okazji przygotowań do uroczystości 2 lipca, próba scholii odbędzie się w piątek, po Mszy św. wieczornej.
  • Wszystkich zainteresowanych wyjściem na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 29 lipca- 8 sierpnia zapraszamy na spotkanie, w przyszłą niedzielę 24 czerwca, do kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Legnicy na godz. 15.00.