III Niedziela Wielkiego Postu
24- 31.03. 2019 r.

1. Trwamy w czasie Przygotowania Paschalnego. Kosz na trwałe artykuły spożywcze jest wystawiony pod amboną.
  2. Tradycyjnie prosimy o przynoszenie ogarków świec z domów, abyśmy mogli z nich odlać nasz paschał, który także będzie znakiem jedności parafii.
  3. W piątek zapraszamy na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej. O godz. 11.30 i 16.30 i 17.15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.15.
  4. Przypominamy o katechezach Drogi neokatechumenalnej we wtorek
o godz. 19.00 w Domu św. Józefa /budynek katechetyczny/.
  1. Serdecznie zapraszamy na II edycję kursu Alpha, Spotkania odbywają się Domu św. Józefa /budynek katechetyczny/.
  2. W punkcie informacyjnym jest do nabycia książka - cegiełka, z której zysk będzie przeznaczony na prowadzenie procesu beatyfikacyjnego księdza Antoniego Duljović zamordowanego przez serbskich nacjonalistów w czasie II wojny światowej.
  3. W piątek zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające. Uczestnictwo w nabożeństwie rozpoczniemy od Mszy św. o godz. 18.00.
  4. Jutro przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Porządek Mszy św.: godz. 7.00,12.00,18.00. Także dzień jutrzejszy jest dobrą okazją do rozpoczęcia 9-miesięcznej modlitwy za dzieci poczęte, tzw. Adopcja dziecka poczętego. Osoby chętne do uroczystego rozpoczęcia modlitwy są proszone o zgłoszenie się do zakrystii.
  5. W najbliższy piątek, o godz. 20.00 duszpasterstwo katedralne zaprasza na uwielbienie, które poprowadzi Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.