XXV Niedziela zwykła
23 - 30  września  2018 r.
  • W przyszłą sobotę wspominamy świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
  • Od 26 września będzie u nas gościł ksiądz, którego szczególnym charyzmatem jest propagowanie Adoracji Najświętszego Sakramentu. Niech Jego obecność i świadectwo pomoże także nam lepiej zrozumieć dar adoracji.
  • Zapraszamy po raz kolejny na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu w kościele z piątku na sobotę. Rozpoczniemy od Mszy św. wieczornej, po niej odbędzie się nabożeństwo pokutne i adoracja.
  • Od 1.10.rozpoczynamy w poniedziałki cykl 11 co tygodniowych, bezpłatnych spotkań, w czasie których będziemy odkrywać wiarę chrześcijańską.
    Jest to kurs Alfa. Każde spotkanie obejmuje wspólny posiłek, wykład związany z wiarą i dyskusję w małych grupach. Wykłady oparte są na Biblii, prawdach wiary i osobistym doświadczeniu mówcy. W małych grupach będą poruszane zagadnienia od "Kim jest Jezus „do ""Jak najlepiej przeżyć życie". Alfa jest dla wszystkich, dla tych, którzy nie wierzą oraz dla tych, którzy pragną odświeżyć podstawy wiary.
  • Od przyszłej niedzieli, o godz. 19.00, rozpoczynamy w naszej parafii katechezy przedmałżeńskie.
  • Spotkanie dla rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. z klas I, II, III i starszych odbędzie się w środę. Zapraszamy Rodziców na Mszę św. o godz. 18.00 i na spotkanie.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.