XIV - XV Niedziela zwykła
12 - 21.07.2019 r.
  • W sobotę po Mszy św. wieczornej modlitwa różańcowa w rocznicę objawień fatimskich.
  • Przypominamy, że w niedziele o godz. 17.30 modlimy się Nieszporami liturgicznymi.
  • W piątek o godz. 17.15 pomodlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
  • Dzisiaj gościmy w naszej Wspólnocie ks. Łukasza Nycza z Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia z grupą stypendystów. Po Mszy św. południowej grupa 40 stypendystów spotka się z rodzinami przy obiedzie, aby podzielić się doświadczeniem wiary oraz wyjaśnić zasady funkcjonowania systemu stypendialnego.
  • Można zauważyć, że prace przy wymianie dachu na naszej świątyni są już zaawansowane.  Dzięki Waszej życzliwości udało się zebrać ok. 25 tyś. zł. Wciąż szukamy możliwości pozyskania brakującej jeszcze kwoty 35 tyś. zł. W przyszłą niedzielę będzie zorganizowana 2. zbiórka z przeznaczeniem na remont dachu. Za wszelkie przejawy życzliwości, w imieniu wszystkich modlących się w tym miejscu składamy serdeczne: Bóg zapłać!
  • Zachęcamy do czytania prasy i publikacji katolickich.