II Niedziela Wielkiego Postu
25  lutego 2024

1. Dzisiaj obchodzimy niedzielę solidarności poprzez modlitwę i jałmużnę z polskimi misjonarzami pracującymi w krajach misyjnych. W Punkcie Informacyjnym możemy złożyć ofiarę na pomoc dla nich.
  2. Jutro, po Mszy św. wieczornej spotkanie dla rodziców dzieci z kl. III  przygotowujących się do I Komunii św.
  3. Dzisiaj o  godz. 17.15 nabożeństwo Gorzkich Żali. Osoby modlące się Nabożeństwem Gorzkich Żali mogą zyskać odpust zupełny.
  4. W piątek odwiedzimy chorych w ich domach oraz zachęcamy do spowiedzi pierwszopiątkowej.
  5. Zapraszamy również w piątek na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: godz. 11.30 dla dorosłych, 17.00 dla dzieci i młodzieży, po Mszy św. wieczornej dla dorosłych.
  6. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 9.00.
  7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 17.00.
  8. W ramach jałmużny wielkopostnej zachęcamy do składania pod amboną trwałych produktów spożywczych na rzecz potrzebujących. Także w tym roku organizujemy zbiórkę zużytych świec, aby odlać z nich nasz paschał. Wosk można składać także pod amboną.
  9. Od 10 marca rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Już dzisiaj zachęcamy do zrobienia wszystkiego, aby wziąć w nich udział.
  10. Zachęcamy do podejmowania postanowień wielkopostnych oraz pogłębiania wiedzy religijnej, poprzez czytanie prasy katolickiej oraz książek.