XXVII Niedziela zwykła

2 paździrnika  2022 roku

1. Dzisiaj o godz. 17.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W październiku pamiętamy o modlitwie różańcowej. W naszym Sanktuarium modlitwa różańcowa o godz. 17.15. W sobotę nabożeństwo różańcowe po Mszy św. o godz. 9.00.
  3. We wtorek /4.10/ mija 5 rocznica śmierci ks. Prałata Tadeusza Kisińskiego. Msza św. w Jego intencji będzie celebrowana we wtorek o godz. 12.00 i 18.00.
  4. Zapraszamy rodziców zainteresowanych przygotowaniem dzieci do I Komunii i I Spowiedzi św. Spotkanie odbędzie się 10 października. Zapraszamy w tym dniu rodziców na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej odbędzie się spotkanie informacyjne. Prosimy przynieść wypełnione deklaracje, których formularze są dostępne także w zakrystii.
  5. W październiku w ramach spotkań przygotowujących do bierzmowania zapraszamy wszystkich kandydatów na nabożeństwa różańcowe wg następującego porządku. W poniedziałki klasy szóste, w środy klasy siódme a w piątki klasy ósme i pierwsze szkol średnich, na zakończenie przygotowań. Nabożeństwa odbywają się o godz. 17.15.
  6. Chłopców pragnących służyć przy ołtarzu jako ministrant czy lektor ze szkół podstawowych i średnich zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy św. o 10.30.
  7. We wtorek wspominamy św. Franciszka z Asyżu.
  8. W środę św. Faustyny Kowalskiej.
  9. W czwartek modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Przy okazji pragniemy poinformować, że w tym roku zgłosił się z naszej parafii kandydat do Wyższego Seminarium Duchownego w Legnicy, studia we Wrocławiu. Także z naszej parafii mamy młodzieńca w postulacie wspólnoty zakonnej Braci Serca Jezusowego w Puszczykowie /k. Poznania.
  10. w czwartek, o godz. 18.00, pomodlimy się za adorujących Najświętszy Sakrament.
  11. W piątek, przed południem, odwiedzimy chorych w ich domach. Także zachęcamy do praktykowania spowiedzi św. pierwszopiątkowej.
  12. Również w piątek wspomnienie NMP Różańcowej. W tym dniu członkowie róż różańcowych mogą uzyskać odpust zupełny.
  13.   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz publikacji o tematyce religijnej.

Naszym Parafianom i przybyłym Pielgrzymom życzymy
błogosławieństwa na nowy tydzień