Uroczystość Zesłania Ducha św.

19 maja 2024

• 1. Dzisiaj przypada uroczystość Zesłania Ducha św. Także w dniu dzisiejszym uroczystość I Komunii św.
  • 2. Również dzisiaj o godz. 12.00 będziemy przeżywali jubileusz 50- lecia święceń kapłańskich ks. Antoniego oraz 45- lecia święceń Księdza Kanclerza Józefa Lisowskiego. Serdecznie za-praszamy do wspólnego dziękczynienia.
  • 3. W poniedziałek wspominamy NMP, Matkę Kościoła.
  • 4. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  • 5. W piątek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.
  • 6. W sobotę po Mszy św. wieczornej wyruszy pielgrzymka mężczyzn do kościoła pw. Miło-sierdzia Bożego w Szczytnikach nad Kaczawą.
  • 7. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Najświętszej Trójcy. Z tej okazji można zyskać odpust zupełny w kościele pw. Świętej Trójcy. Suma odpustowa w sąsiedniej parafii o godz. 12.00.
  • 8. W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 odbędzie się u nas rocznica I Komunii św. , a o godz. 12.00 Msza św. z okazji 30-rocznicy przyjęcia święceń kapłańskich przez księdza proboszcza.
  • 9. Bardzo zachęcamy do czytania prasy i publikacji, aby pogłębiać świadomość wiary.

Życzymy wszystkim naszym Drogim Parafianom oraz Gościom dobrego tygodnia.